Fixtures

Saturday 3 February 2018

Premier

15:00
Banbury United
vs
Gosport Borough
15:00
Biggleswade Town
vs
Basingstoke Town
15:00
Bishop's Stortford
vs
St Ives Town
15:00
Dorchester Town
vs
Kings Langley
15:00
Farnborough
vs
Hereford
15:00
King's Lynn Town
vs
Dunstable Town
15:00
Merthyr Town
vs
Weymouth
15:00
Redditch United
vs
Hitchin Town
15:00
Royston Town
vs
Kettering Town
15:00
St Neots Town
vs
Chesham United
15:00
Stratford Town
vs
Frome Town
15:00
Tiverton Town
vs
Slough Town

East

15:00
AFC Rushden & Diamonds
vs
AFC Dunstable
15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Northwood
15:00
Aylesbury United
vs
Kempston Rovers
15:00
Beaconsfield Town
vs
Thame United
15:00
Bedford Town
vs
Arlesey Town
15:00
Cambridge City
vs
Barton Rovers
15:00
Hanwell Town
vs
Chalfont St Peter
15:00
Hartley Wintney
vs
Egham Town
15:00
Marlow
vs
Aylesbury
15:00
Moneyfields
vs
Hayes & Yeading United
15:00
Uxbridge
vs
Fleet Town

West

15:00
AFC Totton
vs
Larkhall Athletic
15:00
Barnstaple Town
vs
Evesham United
15:00
Bristol Manor Farm
vs
Slimbridge
15:00
Cirencester Town
vs
Paulton Rovers
15:00
Didcot Town
vs
Swindon Supermarine
15:00
Kidlington
vs
Cinderford Town
15:00
Mangotsfield United
vs
Winchester City
15:00
Salisbury
vs
Yate Town
15:00
Shortwood United
vs
North Leigh
15:00
Taunton Town
vs
Bishops Cleeve
15:00
Wimborne Town
vs
Bideford

Saturday 10 February 2018

Premier

15:00
Basingstoke Town
vs
Bishop's Stortford
15:00
Chesham United
vs
Dorchester Town
15:00
Dunstable Town
vs
Stratford Town
15:00
Frome Town
vs
Royston Town
15:00
Gosport Borough
vs
Merthyr Town
15:00
Hereford
vs
Biggleswade Town
15:00
Hitchin Town
vs
Farnborough
15:00
Kettering Town
vs
Tiverton Town
15:00
Kings Langley
vs
King's Lynn Town
15:00
Slough Town
vs
Banbury United
15:00
St Ives Town
vs
Redditch United
15:00
Weymouth
vs
St Neots Town

East

15:00
Arlesey Town
vs
AFC Rushden & Diamonds
15:00
Aylesbury
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Barton Rovers
vs
Beaconsfield Town
15:00
Chalfont St Peter
vs
Moneyfields
15:00
Egham Town
vs
Cambridge City
15:00
Fleet Town
vs
Aylesbury United
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Bedford Town
15:00
Kempston Rovers
vs
Marlow
15:00
Northwood
vs
Uxbridge
15:00
Thame United
vs
Hanwell Town

West

15:00
Bideford
vs
Mangotsfield United
15:00
Bishops Cleeve
vs
Bristol Manor Farm
15:00
Cinderford Town
vs
Shortwood United
15:00
Evesham United
vs
Cirencester Town
15:00
Larkhall Athletic
vs
Wimborne Town
15:00
North Leigh
vs
AFC Totton
15:00
Paulton Rovers
vs
Barnstaple Town
15:00
Slimbridge
vs
Kidlington
15:00
Swindon Supermarine
vs
Salisbury
15:00
Winchester City
vs
Didcot Town
15:00
Yate Town
vs
Taunton Town

Sunday 11 February 2018

East

13:00
AFC Dunstable
vs
Hartley Wintney

Saturday 17 February 2018

Premier

15:00
Dunstable Town
vs
Hereford
15:00
Farnborough
vs
Biggleswade Town
15:00
Frome Town
vs
Chesham United
15:00
Hitchin Town
vs
Gosport Borough
15:00
Kettering Town
vs
Bishop's Stortford
15:00
King's Lynn Town
vs
Banbury United
15:00
Kings Langley
vs
Slough Town
15:00
Merthyr Town
vs
St Ives Town
15:00
Redditch United
vs
Basingstoke Town
15:00
St Neots Town
vs
Tiverton Town
15:00
Stratford Town
vs
Dorchester Town
15:00
Weymouth
vs
Royston Town

East

15:00
AFC Rushden & Diamonds
vs
Chalfont St Peter
15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Kempston Rovers
15:00
Aylesbury United
vs
Egham Town
15:00
Beaconsfield Town
vs
Fleet Town
15:00
Bedford Town
vs
Thame United
15:00
Cambridge City
vs
Hayes & Yeading United
15:00
Hanwell Town
vs
Barton Rovers
15:00
Hartley Wintney
vs
Arlesey Town
15:00
Marlow
vs
Northwood
15:00
Moneyfields
vs
AFC Dunstable
15:00
Uxbridge
vs
Aylesbury

West

15:00
AFC Totton
vs
Cinderford Town
15:00
Barnstaple Town
vs
Bishops Cleeve
15:00
Bristol Manor Farm
vs
Winchester City
15:00
Cirencester Town
vs
Bideford
15:00
Didcot Town
vs
Evesham United
15:00
Kidlington
vs
Larkhall Athletic
15:00
Mangotsfield United
vs
Paulton Rovers
15:00
Salisbury
vs
Slimbridge
15:00
Shortwood United
vs
Yate Town
15:00
Taunton Town
vs
Swindon Supermarine
15:00
Wimborne Town
vs
North Leigh

Saturday 24 February 2018

Premier

15:00
Banbury United
vs
Kings Langley
15:00
Basingstoke Town
vs
Hitchin Town
15:00
Biggleswade Town
vs
Redditch United
15:00
Bishop's Stortford
vs
Frome Town
15:00
Chesham United
vs
Kettering Town
15:00
Dorchester Town
vs
Dunstable Town
15:00
Gosport Borough
vs
Stratford Town
15:00
Hereford
vs
Weymouth
15:00
Royston Town
vs
Merthyr Town
15:00
Slough Town
vs
St Neots Town
15:00
St Ives Town
vs
Farnborough
15:00
Tiverton Town
vs
King's Lynn Town

East

15:00
AFC Dunstable
vs
Uxbridge
15:00
Arlesey Town
vs
Aylesbury United
15:00
Aylesbury
vs
Moneyfields
15:00
Barton Rovers
vs
Marlow
15:00
Chalfont St Peter
vs
Hartley Wintney
15:00
Egham Town
vs
AFC Rushden & Diamonds
15:00
Fleet Town
vs
Hanwell Town
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Kempston Rovers
vs
Beaconsfield Town
15:00
Northwood
vs
Bedford Town
15:00
Thame United
vs
Cambridge City

West

15:00
Bideford
vs
Kidlington
15:00
Bishops Cleeve
vs
Salisbury
15:00
Cinderford Town
vs
Wimborne Town
15:00
Evesham United
vs
Bristol Manor Farm
15:00
Larkhall Athletic
vs
Cirencester Town
15:00
North Leigh
vs
Taunton Town
15:00
Paulton Rovers
vs
AFC Totton
15:00
Slimbridge
vs
Mangotsfield United
15:00
Swindon Supermarine
vs
Shortwood United
15:00
Winchester City
vs
Barnstaple Town
15:00
Yate Town
vs
Didcot Town

Latest news

The Evo-Stik South newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe