Fixtures

Monday 2 October 2017

The BigFreeBet.com Challenge Cup 17-18 - First Round

19:45
Beaconsfield Town
vs
Slough Town
19:45
Cambridge City
vs
St Ives Town
19:45
Dorchester Town
vs
Salisbury
19:45
Hitchin Town
vs
Bishop's Stortford

Tuesday 3 October 2017

The BigFreeBet.com Challenge Cup 17-18 - First Round

19:45
AFC Dunstable
vs
Dunstable Town
19:45
AFC Rushden & Diamonds
vs
St Neots Town
19:45
Arlesey Town
vs
Biggleswade Town
19:45
Barnstaple Town
vs
Tiverton Town
19:45
Barton Rovers
vs
Royston Town
19:45
Bedford Town
vs
Kettering Town
19:45
Bideford
vs
Taunton Town
19:45
Chalfont St Peter
vs
Egham Town
19:45
Chesham United
vs
Aylesbury
19:45
Cinderford Town
vs
Slimbridge
19:45
Cirencester Town
vs
Larkhall Athletic
19:45
Didcot Town
vs
Banbury United
19:45
Fleet Town
vs
Basingstoke Town
19:45
Gosport Borough
vs
Moneyfields
19:45
Hanwell Town
vs
Uxbridge
19:45
Hayes & Yeading United
vs
Ashford Town (Middx)
19:45
Kempston Rovers
vs
King's Lynn Town
19:45
Marlow
vs
Aylesbury United
19:30
Paulton Rovers
vs
Frome Town
19:45
Redditch United
vs
Bishops Cleeve
19:45
Shortwood United
vs
Merthyr Town
19:45
Thame United
vs
Kings Langley
19:45
Weymouth
vs
Wimborne Town
19:45
Winchester City
vs
AFC Totton
19:45
Yate Town
vs
Bristol Manor Farm

Wednesday 4 October 2017

The BigFreeBet.com Challenge Cup 17-18 - First Round

19:45
Evesham United
vs
Stratford Town
19:45
Farnborough
vs
Hartley Wintney
19:45
Kidlington
vs
Swindon Supermarine

Saturday 7 October 2017

Premier

15:00
Basingstoke Town
vs
Banbury United
15:00
Chesham United
vs
Royston Town
15:00
Dunstable Town
vs
Farnborough
15:00
Frome Town
vs
St Neots Town
15:00
Gosport Borough
vs
Bishop's Stortford
15:00
Hereford
vs
Dorchester Town
15:00
Hitchin Town
vs
Stratford Town
15:00
Kettering Town
vs
Merthyr Town
15:00
Kings Langley
vs
Redditch United
15:00
Slough Town
vs
Biggleswade Town
15:00
St Ives Town
vs
Tiverton Town
15:00
Weymouth
vs
King's Lynn Town

The FA Trophy 17-18 - Preliminary Round

15:00
AFC Rushden & Diamonds
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
AFC Sudbury
vs
Aylesbury United
15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Uxbridge
15:00
Aylesbury
vs
Molesey
15:00
Bishops Cleeve
vs
Larkhall Athletic
15:00
Bristol Manor Farm
vs
Cinderford Town
15:00
Corinthian Casuals
vs
AFC Dunstable
15:00
Egham Town
vs
Shoreham
15:00
Fleet Town
vs
Yate Town
15:00
Greenwich Borough
vs
Hanwell Town
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Barton Rovers
15:00
Kempston Rovers
vs
Hythe Town
15:00
Kidlington
vs
Winchester City
15:00
Mangotsfield United
vs
Thame United
15:00
Marlow
vs
Aveley
15:00
Moneyfields
vs
Bideford
15:00
North Leigh
vs
Wimborne Town
15:00
Northwood
vs
Maldon & Tiptree
15:00
Phoenix Sports
vs
Chalfont St Peter
15:00
Salisbury
vs
Paulton Rovers
15:00
Shortwood United
vs
Didcot Town
15:00
Slimbridge
vs
Hartley Wintney
15:00
Swindon Supermarine
vs
Barnstaple Town
15:00
Taunton Town
vs
AFC Totton
15:00
VCD Athletic
vs
Bedford Town

Sunday 8 October 2017

The FA Trophy 17-18 - Preliminary Round

15:00
Evesham United
vs
Cirencester Town

Monday 9 October 2017

Premier

19:45
Dorchester Town
vs
Gosport Borough

Tuesday 10 October 2017

Premier

19:45
Banbury United
vs
Hereford
19:45
Biggleswade Town
vs
Kettering Town
19:45
Bishop's Stortford
vs
Chesham United
19:45
King's Lynn Town
vs
Hitchin Town
19:45
Merthyr Town
vs
Slough Town
19:45
Redditch United
vs
Frome Town
19:45
Royston Town
vs
St Ives Town
19:45
St Neots Town
vs
Dunstable Town

East

19:45
Ashford Town (Middx)
vs
Aylesbury United
19:45
Kempston Rovers
vs
Hayes & Yeading United

West

19:45
Yate Town
vs
Cinderford Town

Birmingham Senior Cup 17-18 - First Round

19:45
Solihull Moors
vs
Stratford Town

Somerset Premier Cup 17-18 - First Round

19:45
Taunton Town
vs
Ashton & Backwell United

Wednesday 11 October 2017

Premier

19:45
Farnborough
vs
Weymouth

Saturday 14 October 2017

Premier

15:00
Banbury United
vs
Slough Town
15:00
Biggleswade Town
vs
Hereford
15:00
Bishop's Stortford
vs
Basingstoke Town
15:00
Dorchester Town
vs
Chesham United
15:00
Farnborough
vs
Hitchin Town
15:00
King's Lynn Town
vs
Kings Langley
15:00
Merthyr Town
vs
Gosport Borough
15:00
Redditch United
vs
St Ives Town
15:00
Royston Town
vs
Frome Town
15:00
St Neots Town
vs
Weymouth
15:00
Stratford Town
vs
Dunstable Town
15:00
Tiverton Town
vs
Kettering Town

East

15:00
AFC Rushden & Diamonds
vs
Egham Town
15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Hayes & Yeading United
15:00
Aylesbury United
vs
Arlesey Town
15:00
Beaconsfield Town
vs
Kempston Rovers
15:00
Bedford Town
vs
Northwood
15:00
Cambridge City
vs
Thame United
15:00
Hanwell Town
vs
Fleet Town
15:00
Hartley Wintney
vs
Chalfont St Peter
15:00
Marlow
vs
Barton Rovers
15:00
Moneyfields
vs
Aylesbury
15:00
Uxbridge
vs
AFC Dunstable

West

15:00
Bideford
vs
Cirencester Town
15:00
Bishops Cleeve
vs
Barnstaple Town
15:00
Cinderford Town
vs
AFC Totton
15:00
Evesham United
vs
Didcot Town
15:00
Larkhall Athletic
vs
Kidlington
15:00
North Leigh
vs
Wimborne Town
15:00
Paulton Rovers
vs
Mangotsfield United
15:00
Slimbridge
vs
Salisbury
15:00
Swindon Supermarine
vs
Taunton Town
15:00
Winchester City
vs
Bristol Manor Farm
15:00
Yate Town
vs
Shortwood United

Monday 16 October 2017

Premier

19:45
Hitchin Town
vs
Redditch United

Tuesday 17 October 2017

Premier

19:45
Basingstoke Town
vs
Biggleswade Town
19:45
Chesham United
vs
St Neots Town
19:45
Dunstable Town
vs
King's Lynn Town
19:45
Gosport Borough
vs
Banbury United
19:45
Hereford
vs
Farnborough
19:45
Kettering Town
vs
Royston Town
19:45
Kings Langley
vs
Dorchester Town
19:45
Slough Town
vs
Tiverton Town
19:45
St Ives Town
vs
Bishop's Stortford
19:45
Weymouth
vs
Merthyr Town

East

19:45
Bedford Town
vs
Hartley Wintney
19:45
Hanwell Town
vs
Cambridge City
19:45
Marlow
vs
AFC Rushden & Diamonds

West

19:45
Bishops Cleeve
vs
Bideford
19:45
Winchester City
vs
Paulton Rovers

Wiltshire Senior Cup 17-18 - First Round

19:45
Salisbury
vs
Bassett Bulldogs
19:45
Swindon Supermarine
vs
Ludgershall Sports

Bedfordshire Senior Cup 17-18 - First Round

19:45
Stotfold
vs
Barton Rovers

Middlesex Senior Cup 17-18 - First Round

19:45
Uxbridge
vs
North Greenford United

Wednesday 18 October 2017

Premier

19:45
Frome Town
vs
Stratford Town

Friday 20 October 2017

East

19:45
AFC Dunstable
vs
Beaconsfield Town

Saturday 21 October 2017

Premier

15:00
Bishop's Stortford
vs
Tiverton Town
15:00
Chesham United
vs
Biggleswade Town
15:00
Dorchester Town
vs
Banbury United
15:00
Dunstable Town
vs
Redditch United
15:00
Farnborough
vs
St Neots Town
15:00
Frome Town
vs
Basingstoke Town
15:00
Gosport Borough
vs
King's Lynn Town
15:00
Hereford
vs
Kings Langley
15:00
Hitchin Town
vs
Merthyr Town
15:00
Kettering Town
vs
Slough Town
15:00
St Ives Town
vs
Weymouth
15:00
Stratford Town
vs
Royston Town

East

15:00
Arlesey Town
vs
Moneyfields
15:00
Aylesbury
vs
Hartley Wintney
15:00
Barton Rovers
vs
Bedford Town
15:00
Chalfont St Peter
vs
Cambridge City
15:00
Egham Town
vs
Uxbridge
15:00
Fleet Town
vs
Marlow
15:00
Hayes & Yeading United
vs
AFC Rushden & Diamonds
15:00
Kempston Rovers
vs
Hanwell Town
15:00
Northwood
vs
Aylesbury United
15:00
Thame United
vs
Ashford Town (Middx)

West

15:00
AFC Totton
vs
Bideford
15:00
Barnstaple Town
vs
Slimbridge
15:00
Bristol Manor Farm
vs
Cinderford Town
15:00
Cirencester Town
vs
Yate Town
15:00
Didcot Town
vs
Bishops Cleeve
15:00
Kidlington
vs
North Leigh
15:00
Mangotsfield United
vs
Larkhall Athletic
15:00
Salisbury
vs
Evesham United
15:00
Shortwood United
vs
Paulton Rovers
15:00
Taunton Town
vs
Winchester City
15:00
Wimborne Town
vs
Swindon Supermarine

Monday 23 October 2017

East

19:45
Beaconsfield Town
vs
Aylesbury
19:45
Cambridge City
vs
Arlesey Town

Tuesday 24 October 2017

Premier

19:45
Banbury United
vs
Chesham United
19:45
Basingstoke Town
vs
Dorchester Town
19:45
Biggleswade Town
vs
St Ives Town
19:45
King's Lynn Town
vs
Bishop's Stortford
19:45
Kings Langley
vs
Dunstable Town
19:45
Merthyr Town
vs
Stratford Town
19:45
Redditch United
vs
Kettering Town
19:45
Royston Town
vs
Farnborough
19:45
Slough Town
vs
Gosport Borough
19:45
St Neots Town
vs
Hitchin Town
19:45
Tiverton Town
vs
Hereford
19:45
Weymouth
vs
Frome Town

East

19:45
Ashford Town (Middx)
vs
Fleet Town
19:45
Bedford Town
vs
Kempston Rovers
19:45
Hanwell Town
vs
Northwood
19:30
Hartley Wintney
vs
Hayes & Yeading United
19:45
Marlow
vs
Thame United
19:45
Moneyfields
vs
Egham Town
19:45
Uxbridge
vs
Chalfont St Peter

West

19:45
Bideford
vs
Bristol Manor Farm
19:45
Bishops Cleeve
vs
Shortwood United
19:45
Cinderford Town
vs
Cirencester Town
19:45
North Leigh
vs
Mangotsfield United
19:30
Paulton Rovers
vs
Wimborne Town
19:45
Swindon Supermarine
vs
AFC Totton
19:45
Winchester City
vs
Salisbury

Wednesday 25 October 2017

East

19:45
AFC Rushden & Diamonds
vs
Barton Rovers
19:45
Aylesbury United
vs
AFC Dunstable

West

19:45
Evesham United
vs
Kidlington
19:45
Larkhall Athletic
vs
Didcot Town
19:45
Slimbridge
vs
Taunton Town

Tuesday 31 October 2017

Premier

19:45
Bishop's Stortford
vs
Kettering Town
19:45
Hereford
vs
Dunstable Town

West

19:45
AFC Totton
vs
Paulton Rovers
19:45
Swindon Supermarine
vs
Larkhall Athletic

Surrey Senior Cup 17-18 - First Round

19:45
South Park
vs
Ashford Town (Middx)

Latest news

The Evo-Stik South newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe