Fixtures

Wednesday 20 September 2017

The Emirates FA Cup 17-18 - Second Round Qualifying

Att. 250
Bodmin Town
1 - 1 Full time
Bideford

Herefordshire County Cup 17-18 - Second Round

Att. 459
Westfields
1 - 2 Full time
Hereford

Saturday 23 September 2017

Premier

15:00
Dunstable Town
vs
Dorchester Town
15:00
Farnborough
vs
St Ives Town
15:00
Frome Town
vs
Bishop's Stortford
15:00
Hitchin Town
vs
Basingstoke Town
15:00
Kettering Town
vs
Chesham United
15:00
King's Lynn Town
vs
Tiverton Town
15:00
Kings Langley
vs
Banbury United
15:00
Merthyr Town
vs
Royston Town
15:00
Redditch United
vs
Biggleswade Town
15:00
St Neots Town
vs
Slough Town
15:00
Stratford Town
vs
Gosport Borough
15:00
Weymouth
vs
Hereford

East

15:00
AFC Rushden & Diamonds
vs
Arlesey Town
15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Aylesbury
15:00
Aylesbury United
vs
Fleet Town
15:00
Beaconsfield Town
vs
Barton Rovers
15:00
Bedford Town
vs
Hayes & Yeading United
15:00
Cambridge City
vs
Egham Town
15:00
Hanwell Town
vs
Thame United
15:00
Hartley Wintney
vs
AFC Dunstable
15:00
Marlow
vs
Kempston Rovers
15:00
Moneyfields
vs
Chalfont St Peter
15:00
Uxbridge
vs
Northwood

West

15:00
Bideford
vs
Wimborne Town
15:00
Bishops Cleeve
vs
Taunton Town
15:00
Cinderford Town
vs
Kidlington
15:00
Evesham United
vs
Barnstaple Town
15:00
Larkhall Athletic
vs
AFC Totton
15:00
North Leigh
vs
Shortwood United
15:00
Paulton Rovers
vs
Cirencester Town
15:00
Slimbridge
vs
Bristol Manor Farm
15:00
Swindon Supermarine
vs
Didcot Town
15:00
Winchester City
vs
Mangotsfield United
15:00
Yate Town
vs
Salisbury

Monday 25 September 2017

Premier

19:45
Hitchin Town
vs
St Ives Town

Tuesday 26 September 2017

Premier

19:45
Dunstable Town
vs
Bishop's Stortford
19:45
Kettering Town
vs
Banbury United
19:45
King's Lynn Town
vs
Biggleswade Town
19:45
Kings Langley
vs
Gosport Borough
19:45
Merthyr Town
vs
Tiverton Town
19:45
Redditch United
vs
Slough Town
19:45
St Neots Town
vs
Royston Town
19:45
Stratford Town
vs
Chesham United
19:45
Weymouth
vs
Basingstoke Town

East

19:45
Arlesey Town
vs
Bedford Town
19:45
Aylesbury
vs
Marlow
19:45
Barton Rovers
vs
Cambridge City
19:45
Chalfont St Peter
vs
Hanwell Town
19:45
Egham Town
vs
Hartley Wintney
19:45
Fleet Town
vs
Uxbridge
19:45
Hayes & Yeading United
vs
Moneyfields
19:45
Kempston Rovers
vs
Aylesbury United
19:45
Northwood
vs
Ashford Town (Middx)
19:45
Thame United
vs
Beaconsfield Town

West

19:45
AFC Totton
vs
North Leigh
19:45
Barnstaple Town
vs
Paulton Rovers
19:45
Bristol Manor Farm
vs
Bishops Cleeve
19:45
Cirencester Town
vs
Evesham United
19:45
Didcot Town
vs
Winchester City
19:45
Mangotsfield United
P - P
Bideford
19:45
Salisbury
vs
Swindon Supermarine
19:45
Shortwood United
vs
Cinderford Town
19:45
Taunton Town
vs
Yate Town

The Emirates FA Cup 17-18 - Second Round Qualifying Replay

19:45
Bideford
vs
Bodmin Town

Wednesday 27 September 2017

Premier

19:45
Farnborough
vs
Dorchester Town
19:45
Frome Town
vs
Hereford

East

19:45
AFC Dunstable
vs
AFC Rushden & Diamonds

West

19:45
Kidlington
vs
Slimbridge

Saturday 30 September 2017

Premier

15:00
Basingstoke Town
vs
Redditch United
15:00
Biggleswade Town
vs
Farnborough
15:00
Chesham United
P - P
Frome Town
15:00
Dorchester Town
P - P
Stratford Town
15:00
Gosport Borough
vs
Hitchin Town
15:00
Royston Town
P - P
Weymouth
15:00
Slough Town
P - P
Kings Langley
15:00
St Ives Town
vs
Merthyr Town
15:00
Tiverton Town
vs
St Neots Town

East

15:00
AFC Dunstable
vs
Moneyfields
15:00
Arlesey Town
vs
Hartley Wintney
15:00
Aylesbury
vs
Uxbridge
15:00
Barton Rovers
vs
Hanwell Town
15:00
Chalfont St Peter
vs
AFC Rushden & Diamonds
15:00
Egham Town
P - P
Aylesbury United
15:00
Fleet Town
vs
Beaconsfield Town
15:00
Hayes & Yeading United
P - P
Cambridge City
15:00
Northwood
vs
Marlow
15:00
Thame United
vs
Bedford Town

West

15:00
Barnstaple Town
vs
Winchester City
15:00
Bristol Manor Farm
vs
Evesham United
15:00
Cirencester Town
vs
Larkhall Athletic
15:00
Didcot Town
vs
Yate Town
15:00
Kidlington
vs
Bideford
15:00
Mangotsfield United
vs
Slimbridge
15:00
Salisbury
vs
Bishops Cleeve
15:00
Taunton Town
vs
North Leigh
15:00
Wimborne Town
vs
AFC Totton

The Emirates FA Cup 17-18 - Third Round Qualifying

15:00
Ashford Town (Middx)
vs
Leatherhead
15:00
Banbury United
vs
Shildon
15:00
Bashford United
vs
Kettering Town
15:00
Chelmsford City
vs
Weymouth
15:00
Cinderford Town
vs
Hampton & Richmond Borough
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Havant & Waterlooville
15:00
Hereford
vs
AFC Hornchurch
15:00
Scarborough Athletic
vs
Stratford Town
15:00
Slough Town
vs
Poole Town
15:00
Swindon Supermarine
vs
Paulton Rovers

Latest news

The Evo-Stik South newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe