Fixtures

Tuesday 17 October 2017

Premier

Att. 192
Chesham United
2 - 2 Full time
St Neots Town
Att. 129
Dunstable Town
0 - 4 Full time
King's Lynn Town
Att. 230
Gosport Borough
0 - 4 Full time
Banbury United
Att. 2014
Hereford
0 - 1 Full time
Farnborough
Att. 176
Kings Langley
2 - 2 Full time
Dorchester Town
Att. 514
Slough Town
2 - 0 Full time
Tiverton Town
Att. 162
St Ives Town
0 - 1 Full time
Bishop's Stortford
Att. 527
Weymouth
3 - 2 Full time
Merthyr Town

East

Att. 125
Bedford Town
1 - 1 Full time
Hartley Wintney
Att. 79
Egham Town
2 - 0 Full time
Aylesbury United
Att. 117
Hanwell Town
2 - 2 Full time
Cambridge City
Att. 136
Marlow
2 - 4 Full time
AFC Rushden & Diamonds

West

Att. 53
Bishops Cleeve
1 - 2 Full time
Bideford
Late KO
Att. 158
Wimborne Town
0 - 1 Full time
Cinderford Town
Att. 110
Winchester City
1 - 1 Full time
Paulton Rovers

Bedfordshire Senior Cup 17-18 - First Round

Att. 135
Arlesey Town
0 - 3 Full time
Luton Town
Att. 30
Crawley Green
1 - 3 Full time
AFC Dunstable
Att. 85
Kempston Rovers
1 - 4 Full time
Biggleswade Town
Att. 67
Stotfold
0 - 1 Full time
Barton Rovers

The Emirates FA Cup 17-18 - Fourth Round Qualifying Replay

Att. 903
Kettering Town
0 - 1 Full time
Nantwich Town

Wiltshire Senior Cup 17-18 - First Round

Att. 204
Salisbury
13 - 0 Full time
Bassett Bulldogs
19:45
Swindon Supermarine
vs
Ludgershall Sports

Somerset Premier Cup 17-18 - First Round

Att. 145
Taunton Town
1 - 0 Full time
Ashton & Backwell United

Middlesex Senior Cup 17-18 - First Round

Att. 39
Uxbridge
2 - 1 Full time
North Greenford United

Wednesday 18 October 2017

The BigFreeBet.com Challenge Cup 17-18 - First Round

19:45
Evesham United
vs
Stratford Town

Friday 20 October 2017

East

19:45
AFC Dunstable
vs
Beaconsfield Town

Saturday 21 October 2017

Premier

15:00
Bishop's Stortford
vs
Tiverton Town
15:00
Chesham United
vs
Biggleswade Town
15:00
Dorchester Town
vs
Banbury United
15:00
Dunstable Town
vs
Redditch United
15:00
Farnborough
vs
St Neots Town
15:00
Frome Town
vs
Basingstoke Town
15:00
Gosport Borough
vs
King's Lynn Town
15:00
Hereford
vs
Kings Langley
15:00
Hitchin Town
vs
Merthyr Town
15:00
Kettering Town
vs
Slough Town
15:00
St Ives Town
vs
Weymouth
15:00
Stratford Town
vs
Royston Town

East

15:00
Arlesey Town
vs
Moneyfields
15:00
Aylesbury
vs
Hartley Wintney
15:00
Barton Rovers
vs
Bedford Town
15:00
Chalfont St Peter
vs
Cambridge City
15:00
Egham Town
vs
Uxbridge
15:00
Fleet Town
vs
Marlow
15:00
Hayes & Yeading United
vs
AFC Rushden & Diamonds
15:00
Kempston Rovers
vs
Hanwell Town
15:00
Northwood
vs
Aylesbury United
15:00
Thame United
vs
Ashford Town (Middx)

West

15:00
AFC Totton
vs
Bideford
15:00
Barnstaple Town
vs
Slimbridge
15:00
Bristol Manor Farm
vs
Cinderford Town
15:00
Cirencester Town
vs
Yate Town
15:00
Didcot Town
vs
Bishops Cleeve
15:00
Kidlington
vs
North Leigh
15:00
Mangotsfield United
vs
Larkhall Athletic
15:00
Salisbury
vs
Evesham United
15:00
Shortwood United
vs
Paulton Rovers
15:00
Taunton Town
vs
Winchester City
15:00
Wimborne Town
vs
Swindon Supermarine

Monday 23 October 2017

East

19:45
Beaconsfield Town
vs
Aylesbury
19:45
Cambridge City
vs
Arlesey Town

Tuesday 24 October 2017

Premier

19:45
Banbury United
vs
Chesham United
19:45
Basingstoke Town
vs
Dorchester Town
19:45
Biggleswade Town
vs
St Ives Town
19:45
King's Lynn Town
vs
Bishop's Stortford
19:45
Kings Langley
vs
Dunstable Town
19:45
Merthyr Town
vs
Stratford Town
19:45
Redditch United
vs
Kettering Town
19:45
Royston Town
vs
Farnborough
19:45
Slough Town
vs
Gosport Borough
19:45
St Neots Town
vs
Hitchin Town
19:45
Tiverton Town
vs
Hereford
19:45
Weymouth
vs
Frome Town

East

19:45
Ashford Town (Middx)
vs
Fleet Town
19:45
Bedford Town
vs
Kempston Rovers
19:45
Hanwell Town
vs
Northwood
19:30
Hartley Wintney
vs
Hayes & Yeading United
19:45
Marlow
vs
Thame United
19:45
Moneyfields
vs
Egham Town
19:45
Uxbridge
vs
Chalfont St Peter

West

19:45
Bideford
vs
Bristol Manor Farm
19:45
Bishops Cleeve
vs
Shortwood United
19:45
Cinderford Town
vs
Cirencester Town
19:45
North Leigh
vs
Mangotsfield United
19:30
Paulton Rovers
vs
Wimborne Town
19:45
Swindon Supermarine
vs
AFC Totton

Wednesday 25 October 2017

East

19:45
AFC Rushden & Diamonds
vs
Barton Rovers
19:45
Aylesbury United
vs
AFC Dunstable

West

19:45
Evesham United
vs
Kidlington
19:45
Larkhall Athletic
vs
Didcot Town
19:45
Slimbridge
vs
Taunton Town

Friday 27 October 2017

West

19:45
Winchester City
vs
Salisbury

Saturday 28 October 2017

East

15:00
Northwood
vs
Fleet Town

West

15:00
AFC Totton
vs
Didcot Town
15:00
Bideford
vs
Slimbridge
15:00
Evesham United
vs
Mangotsfield United

The FA Trophy 17-18 - First Round Qualifying

15:00
Aylesbury
vs
Harlow Town
15:00
Barking
vs
Beaconsfield Town
15:00
Biggleswade Town
vs
Wingate & Finchley
15:00
Bishop's Stortford
vs
Hanwell Town
15:00
Bowers & Pitsea
vs
Egham Town
15:00
Brentwood Town
vs
Bedford Town
15:00
Bury Town
vs
Chalfont St Peter
15:00
Cambridge City
vs
Alvechurch
15:00
Dorchester Town
vs
Basingstoke Town
15:00
Dunstable Town
vs
Lewes
15:00
Gosport Borough
vs
Bristol Manor Farm
15:00
Hastings United
vs
Ashford Town (Middx)
15:00
Hayes & Yeading United
vs
Chesham United
15:00
Hendon
vs
Kings Langley
15:00
Hereford
vs
Weymouth
15:00
Hitchin Town
vs
Cheshunt
15:00
Kidlington
vs
Slough Town
15:00
King's Lynn Town
vs
Mildenhall Town
15:00
Larkhall Athletic
vs
Farnborough
15:00
Leek Town
vs
Kettering Town
15:00
Needham Market
vs
Arlesey Town
15:00
Paulton Rovers
vs
Cirencester Town
15:00
Redditch United
vs
Coalville Town
15:00
Royston Town
vs
Enfield Town
15:00
Shortwood United
vs
Frome Town
15:00
St Neots Town
vs
Corby Town
15:00
Stafford Rangers
vs
St Ives Town
15:00
Stratford Town
vs
Bedworth United
15:00
Swindon Supermarine
vs
Hartley Wintney
15:00
Taunton Town
vs
Merthyr Town
15:00
Thame United
vs
Wimborne Town
15:00
Tiverton Town
vs
Banbury United
15:00
Yate Town
vs
Moneyfields

Tuesday 31 October 2017

Premier

19:45
Bishop's Stortford
vs
Kettering Town
19:45
Hereford
vs
Dunstable Town

East

19:45
Hayes & Yeading United
vs
Cambridge City

West

19:45
AFC Totton
vs
Paulton Rovers
19:45
Barnstaple Town
vs
Kidlington
19:45
Mangotsfield United
vs
Bideford
19:45
Swindon Supermarine
vs
Larkhall Athletic

Berks & Bucks Senior Cup 17-18 - Second Round

19:45
Didcot Town
vs
Flackwell Heath
19:45
Slough Town
vs
Wantage Town
19:45
Thatcham Town
vs
Marlow

Surrey Senior Cup 17-18 - First Round

19:45
South Park
vs
Ashford Town (Middx)

Dorset Senior Cup 17-18 - First Round

19:45
Wimborne Town
vs
Gillingham Town

Latest news

The Evo-Stik South newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe